niedziela, 24 października 2021
GłównaTemat dniaPożar w Ciechanowie przy ul. Okrzei

Pożar w Ciechanowie przy ul. Okrzei

-

6 lipca o godz. 21:22 straż pożarna otrzymała informację o pożarze w budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ul. Okrzei w Ciechanowie. Po przybyciu na miejsce zdarzenia strażacy zastali pożar w jednym z pomieszczeń w piwnicy. Na miejscu obecna Policja. Mieszkańcy opuścili budynek przed przybyciem straży pożarnej – po za jedną osobą, która została ewakuowana przez strażaków (nie odniosła obrażeń).  -Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia a następnie ugaszeniu pożaru podając dwie linie gaśnicze. Cały budynek został oddymiony, przeszukany pod kątem osób poszkodowanych oraz skontrolowany pod kątem obecności tlenku węgla. Na skutek zdarzenia nikt nie został poszkodowany. W działaniach trwających 1h28min udział brały trzy zastępy straży pożarnej – informuje oficer prasowy ciechanowskiej straży pożarnej mł. kpt. Damian Kołpaczyński

Zdjęcie: pixabay.com

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A