niedziela, 24 października 2021
GłównaWiadomościPrace na kąpielisku "Krubin" już trwają

Prace na kąpielisku „Krubin” już trwają

-

W ramach II etapu rewitalizacji kąpieliska przeprowadzone zostaną roboty budowlane i montażowe. Zadanie obejmuje utwardzenie ciągów komunikacyjnych i instalację elementów małej architektury. Inwestycja powinna zostać zrealizowana w ciągu niecałych dwóch miesięcy, co oznacza, że skorzystamy z niej już w najbliższe wakacje.

Prócz nowych alejek na terenie kąpieliska, pojawi się 8 stołów piknikowych z ławkami, urządzenie zabawowe typu zamek (dwie wieże kwadratowe z dachem, pomosty z barierkami, zjeżdżalnia, rura pozioma, rura strażacka, kółko i krzyżyk) oraz 5 koszy na śmieci. Tworzona jest ścieżka spacerowa wokół zbiornika głównego oraz dojście do zbiornika od ul. Dobrej. Ciągi komunikacyjne o szerokości 2 m i łącznej długości około 850 m będą składały się z warstwy mrozoochronnej z piasku drobnoziarnistego, z podbudowy z tłucznia kamiennego, z nawierzchni z mieszanki gliniasto-żwirowej oraz z betonowych obrzeży.

- R E K L A M A -"))

 

Fot. UM Ciechanów

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A