GłównaTemat dniaPrzebudowa ulicy Kargoszyńskiej zakończona

Przebudowa ulicy Kargoszyńskiej zakończona

-

Zgodnie z planem w ubiegłym tygodniu w dniach 26, 27 maja ułożone zostały dwie warstwy nawierzchni bitumicznej o szerokości 5,5 m.

-Droga jest już przejezdna, a poruszanie się po poszerzonej i odnowionej nawierzchni jest dużo bardziej komfortowe i bezpieczne. Generalny Wykonawca przystąpi obecnie do wykonywania poboczy oraz rozpocznie prace wykończeniowe. Już wkrótce będzie można w pełni korzystać z przebudowanej ul. Kargoszyńskiej. Do momentu zakończenia inwestycji prosimy wszystkich uczestników ruchu, aby w rejonie prowadzenia prac zachowali szczególną ostrożność – informuje Powiatowy Zarząd Dróg

- R E K L A M A -"))

Fot. FB/ Powiatowy Zarząd Dróg

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A