GłównaTemat dniaPrzebudowa ulicy Kargoszyńskiej

Przebudowa ulicy Kargoszyńskiej

-

W środę i w czwartek droga zostanie zamknięta

 

- R E K L A M A -"))

W związku z realizacją zadania inwestycyjnego pod nazwą „Przebudowa ul. Kargoszyńskiej na odcinku od ul. Willowej do mostu na rzece Łydyni w miejscowości Kargoszyn”  w dniach 26 i 27 maja (środa, czwartek) planowane jest układanie warstw bitumicznych nawierzchni, co będzie skutkowało całkowitym zamknięciem drogi na w/w odcinku. Kierowców prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość oraz o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzenia prac.

Fot. pixabay

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A