GłównaSportPiłkarze APN Olimp zagrają w Bavaria Cup

Piłkarze APN Olimp zagrają w Bavaria Cup

-

Drużyna z rocznika 2004 Akademii Piłki Nożnej Olimp Ciechanów weźmie udział w turnieju międzynarodowym. Zespół prowadzony przez trenera Piotra Gruszczyńskiego za miesiąc zagra w Niemczech.

APN Olimp Ciechanów już 18 maja wyjedzie Monachium na turniej Bavaria Cup. „Będzie to doskonała okazja do zdobycia kolejnego cennego piłkarskiego doświadczenia. Młodzi piłkarze z naszej Akademii będą również obecni na stadionie klubu Bayern Monachium – Allianz Arena,gdzie obecnie występuje kapitan reprezentacji Polski Robert Lewandowski.”-czytamy na stronie klubu.

- R E K L A M A -"))

Akademia Piłki Nożnej Olimp Ciechanów niedawno zakończyła bardzo dobry sezon. Klub ma za sobą najlepszy w historii rok pod względem organizacyjnym i sportowym. W 2017 roku dwie drużyny zdobyły mistrzostwo okręgu COOZPN. Czterech zawodników z tego rocznika zostało powołanych do kadry okręgu. Duży sukcesy wywalczył zespół z rocznika 2004, który awansował do ligi mazowieckiej, zaś kilka miesięcy wcześniej zdobył złoty medal w międzynarodowym turnieju w Pradze – Prague Strahov Cup 2017.

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

1 komentarz

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A