GłównaTemat dniaPrzed Ratuszem pojawił się Św. Mikołaj

Przed Ratuszem pojawił się Św. Mikołaj

-

-Po dwóch latach przerwy wzbogacamy miejską kolekcję ozdób świątecznych Oprócz dobrze już Wam znanych iluminacji w tym roku przed ratuszem pojawił się Św. Mikołaj, a przed wieżą ciśnień można spotkać renifera. Mam nadzieję, że nowe ozdoby sprawią dużo radości, w szczególności najmłodszym. Na zbliżające się Mikołajki życzę Wam tak wielkiego Mikołaja jak ten nasz – informuje prezydent Krzysztof Kosiński

Fot. FB/Prezydent Krzysztof Kosiński

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A