GłównaTemat dniaPrzerwa w dostawie energii cieplnej

Przerwa w dostawie energii cieplnej

-

PEC  informuje, że z powodu prac modernizacyjnych rozdzielczej sieci ciepłowniczej wysokoparametrowej,  w dniach od 19 maja godz. 8:00 do 21 maja godz. 18:00 nastąpi przerwa w dostawie energii cieplnej do obiektów położonych przy n.w. ulicach: Mleczarska, Robotnicza, Mazowiecka, Niechodzka, Płocka, Graniczna, Czarnieckiego, Żurawskiego, Bojanowskiego Podczas prac, z sieci ciepłowniczej do rzeki w okolicy mostu w ul. Mleczarskiej,  zrzucana będzie woda zabarwiona zielonym, organicznym barwnikiem p.n. „fluoresceina” obojętnym dla środowiska naturalnego. Przerwa może ulec skróceniu.

Fot. pixabay

- R E K L A M A -"))

 

.

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A