GłównaWiadomościRegionTo drzewo będzie przypominać mieszkańcom o ważnej osobie

To drzewo będzie przypominać mieszkańcom o ważnej osobie

-

Zostanie posadzone w sobotę w parku 600-lecia, nieopodal rzeki Płonki. Będzie przypominać płońszczanom o Shmuelu Rifmanie – przewodniczącym rady regionu Ramat-Negev i honorowym obywatelu tego miasta, który zmarł w ubiegłym roku. 

– To dla nas wyjątkowa postać. Dzięki jego zaangażowaniu udało się stworzyć model
współpracy między miastem polskim a izraelskim ze szczególnym uwzględnieniem dziedzictwa Dawida Ben Guriona. W uroczystościach weźmie udział delegacja z Ramat-Negev – wyjaśnia Filip Przedpełski, rzecznik płońskiego ratusza.

- R E K L A M A -"))

Drzewko zostanie posadzone o godzinie 14.00. Wcześniej, bo o godzinie 11.00 w Miejskim Centrum Kultury odbędzie się wykład Uniwersytetu Trzeciego Wieku na temat 20-lecia współpracy między Płońskiem a Ramat-Negev.

- R E K L A M A -"))
Viaamil
Sourcered.

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A