GłównaWiadomościRozbudowa parku aktywnej rekreacji przy ul. Witosa

Rozbudowa parku aktywnej rekreacji przy ul. Witosa

-

Rozpoczęły się prace związane z rozbudową parku aktywnej rekreacji przy ul. Witosa. Inwestycja to część zwycięskiego projektu obywatelskiego na osiedlu „Aleksandrówka”. Realizacja zadania przewidziana jest do końca czerwca.

Istniejący park aktywnej rekreacji zyska nowe urządzenia zabawowe. Do dyspozycji najmłodszych będą 2 bujaki na sprężynach oraz domek składający się z dwóch zjeżdżalni, ścianki wspinaczkowej, pomostu, rury strażackiej, ścianki linowej oraz kociego grzbietu. Poszerzone zostaną istniejące piłkochwyty. Ponadto przesunięte zostanie ogrodzenie.

- R E K L A M A -"))

W ramach zadania, w ubiegłym roku wybudowano chodnik i zamontowano 4 lampy oświetleniowe.

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A