poniedziałek, 18 października 2021
GłównaTemat dniaRozpoczęcie przebudowy ul. Bartołda

Rozpoczęcie przebudowy ul. Bartołda

-

W ramach prowadzonej przez miasto inwestycji kompleksowy remont przejdą dwie ulice na osiedlu Kargoszyn. Powstaną nowe nawierzchnie, chodniki, wybudowane będzie odwodnienie i oświetlenie. Od dziś będą występowały utrudnienia w ruchu na ul. Bartołda.

Realizacja zadania rozpoczęła się od budowy kanalizacji deszczowej od strony ul. Kargoszyńskiej. Wykonawca prac ustawił tymczasowe znaki drogowe. Kierowcy są proszeni o ostrożność i stosowanie się do zmienionej organizacji ruchu.

- R E K L A M A -"))

Na ul. Bartołda na szerokości 5 m wykonana będzie nawierzchnia z asfaltu. Prace obejmą też budowę przyłączy do kanalizacji sanitarnej. Po obu stronach jezdni powstaną chodniki z kostki oraz zjazdy na posesje. Teren przyległy obsiany będzie trawą. Budowa oświetlenia obejmie montaż 5 słupów i 5 opraw.

Prace zakończą się w ostatnim kwartale 2021 r. Są realizowane w odpowiedzi na wnioski mieszkańców ze spotkań osiedlowych z prezydentem.

Na ten rok przewidziano również modernizację innej drogi znajdującej się na osiedlu „Kargoszyn”: ul. Andersena.

Fot. UM Ciechanów

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A