GłównaWiadomościCiechanów: Ruszyła rekrutacja do przedszkoli

Ciechanów: Ruszyła rekrutacja do przedszkoli

-

Rodzice mogą już starać się o przyjęcie dziecka do jednego z samorządowych przedszkoli, działających na terenie Ciechanowa (w roku szkolnym 2018/2019). Rekrutacja dotyczy dzieci, które do tej pory nie uczęszczały do przedszkola.

Nabór jest prowadzony na tzw.wolne miejsca, jakimi dysponują placówki ( po uwzględnieniu złożonych przez rodziców obecnych wychowanków deklaracji o chęci kontynuowania opieki nad dzieckiem w danym przedszkolu). Formularze można pobierać w przedszkolach oraz ze stron internetowych placówek. Wnioski będą przyjmowane do 23 lutego.

- R E K L A M A -"))

W tym roku nabór rozpoczęty został wcześniej. Dzięki przyspieszeniu terminów, miasto będzie miało więcej czasu na analizę potrzeb. Gdy znane będzie zainteresowanie miejscami w przedszkolach, podjęte zostaną decyzje dotyczące formy zapewnienia opieki dzieciom, dla których w pierwszej kolejności może nie starczyć miejsc w miejskich placówkach. Jedną z ustawowych możliwości będzie zorganizowanie opieki w przedszkolach prywatnych.

Wnioski wraz z załącznikami należy składać bezpośrednio do danego przedszkola. 27 lutego ogłoszona zostanie lista dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w procesie naboru. Od 28 lutego do 9 marca rodzice będą mieli czas na składanie ostatecznych deklaracji. 15 marca ogłoszona będzie lista kandydatów przyjętych i nieprzyjętych. Postępowanie uzupełniające przewidziane jest na sierpień.

- R E K L A M A -"))
Viaamil

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A