GłównaWiadomościSamochód zderzył się z motorowerem. Jedna osoba trafiła do szpitala

Samochód zderzył się z motorowerem. Jedna osoba trafiła do szpitala

-

W środę (18 kwietnia) doszło do kolizji samochodu osobowego marki Kia Cerato z motorowerem Yamaha. Kierująca motorowerem została przewieziona do szpitala.

Do zdarzenia doszło o godzinie 7.37 na ul. Batalionów Chłopskich

- R E K L A M A -"))

W momencie, gdy straż pożarna przybyła na miejsce zdarzenia, samochód osobowy znajdował się na jezdni, blokując jeden pas ruchu, natomiast jednoślad znajdował się ok. 7 m od niego na poboczu. Samochodem podróżował ojciec wraz z dwójką dzieci w wieku 9 i 10 lat. Nikt nie odniósł obrażeń. Kierująca motorowerem w momencie dojazdu PSP znajdowała się w karetce pogotowia – po zbadaniu przez ZRM została zabrana do szpitala w Ciechanowie.

Jak poinformował nas rzecznik ciechanowskiej straży pożarnej, działania PSP polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz uprzątnięciu pozostałości po kolizyjnych z jezdni. Akcja z udziałem 2 zastępów straży pożarnej z JRG Ciechanów trwała godzinę.

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A