niedziela, 24 października 2021
GłównaTemat dniaSan Remo nad Łydynią

San Remo nad Łydynią

-

Największe włoskie przeboje, niesione nurtem malowniczej rzeki Łydyni 
-14 sierpnia zapraszamy wszystkich do San Remo nad Łydynią…
Na jeden dzień, przestrzeń wokół Powiatowego Centrum Kultury i Sztuki zmienimy w włoskie miasta i miasteczka. Wszystko co włoskie w jednym miejscu – włoska kuchnia, włoskie krajobrazy i oczywiście włoskie przeboje. Będziemy się świetnie bawić, także w rytmach Italo Disco – starsi pamiętają, a młodzież będzie miała okazję poznać.
Nie zabraknie oczywiście rywalizacji festiwalowej Serdecznie zapraszamy Wstęp Wolny – zaprasza starosta ciechanowski Joanna Potocka-Rak
- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A