niedziela, 24 października 2021
GłównaWiadomościSkatepark i pumptrack w Ciechanowie?

Skatepark i pumptrack w Ciechanowie?

-

Mieszkańcy Ciechanowa być może jeszcze w tym roku doczekają się nowego skateparku i pumptracku.  W czwartek (20 marca) prezydent Ciechanowa Krzysztof Kosiński poinformował o tym na swoim profilu facebookowym.

-Złożyliśmy wniosek o pozyskanie dotacji na budowę tych obiektów wraz z oświetleniem i monitoringiem na terenie rekreacyjnym za kościołem św. Piotra. Rok temu powstała tam siłownia zewnętrzna i plac zabaw oraz schodki na górkę saneczkową. W tym roku II etap zagospodarowania tego terenu. Dziś spotkałem się również z młodymi ludźmi, którzy od dawna postulowali budowę skateparku. Był to jeden z postulatów Młodzieżowej Rady Miasta – pisze prezydent Ciechanowa.

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

1 komentarz

  1. Można by jeszcze zrobić mini skate park pod fingerboardy gdzieś z boku to wcale nie duża inwestycja a może sprawić dużo radości zrobienia takiego kick flipa czy olie w takim finger parku. Polecam to przemyśleć.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A