GłównaTemat dniaSkoda wypadła z drogi

Skoda wypadła z drogi

-

Kolizja w Osieku Górnym

Po przybyciu na miejsce zdarzenia strażacy zastali kolizję samochodu osobowego Skoda Roomster, który wypadł z drogi. Na miejscu obecny patrol policji oraz karetka pogotowia. Pojazdem podróżował tylko kierowca, który w momencie przyjazdu jednostek ochrony przeciwpożarowej znajdował się pod opieką ZRM. -Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz odłączeniu akumulatora w uszkodzonym pojeździe. Nie stwierdzono wycieku płynów eksploatacyjnych. Po zbadaniu przez ZRM mężczyzna pozostał na miejscu zdarzenia. Na tym działania zakończono. Na miejscu pozostał patrol policji. W działaniach trwających 2h12min udział brały trzy zastępy straży pożarnej – informuje oficer prasowy

- R E K L A M A -"))

Fot. KP PSP Ciechanów

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A