GłównaWiadomościU sąsiadów: Śmiertelny wypadek. Cztery osoby zginęły na miejscu

U sąsiadów: Śmiertelny wypadek. Cztery osoby zginęły na miejscu

-

Dziś ok. godz. 7 na drodze powiatowej w okolicach miejscowości Załuski (pow. nidzicki) zderzyły się dostawczy volkswagen i osobowe renault.

Na miejscu policja pod nadzorem prokuratora przeprowadza jeszcze czynności, więc niewiele zdradza.

- R E K L A M A -"))

– W wyniku zdarzenia cztery osoby zginęły na miejscu, a dwie zostały ranne. Jedna śmigłowcem została przetransportowana do szpitala w Olsztynie, druga – do szpitala w Nidzicy – informuje tamtejsza komenda policji.

- R E K L A M A -"))
Viael

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A