GłównaTemat dniaSońsk pozyskał środki na modernizację małego boiska przy Szkole Podstawowej w...

Sońsk pozyskał środki na modernizację małego boiska przy Szkole Podstawowej w Sońsku

-

-Dzięki wsparciu Samorządu Województwa Mazowieckiego dokonamy zmiany nawierzchni asfaltowej na sztuczną nawierzchnię bezpieczną, wymienimy bramki do piłki nożnej oraz kosze do koszykówki, powstaną nowe oznakowania liniowe. Cieszę się, że udało nam się pozyskać środki finansowe na ten cel, a nasi najmłodsi uczniowie zyskają bezpieczna przestrzeń do gry i zabawy. Całkowity koszt zadania to ponad 100 000 zł. Dziękuję za to wsparcie Zarządowi oraz Radnym Województwa Mazowieckiego – informuje Jarosław Muchowski Wójt Gminy Sońsk.

Grafika. Jarosław Muchowski Wójt Gminy Sońsk.

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A