GłównaKulturaŚpiewali o zdrowiu i dobrych nawykach

Śpiewali o zdrowiu i dobrych nawykach

-

160 uczniów z 29 placówek oświatowych z terenu powiatu ciechanowskiego wzięło udział w tegorocznym XVII powiatowym etapie Festiwalu Piosenki o Zdrowiu.

Wydarzenie odbyło się w poniedziałek (16 kwietnia) w sali widowiskowej Powiatowego Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie. Jego organizatorem był Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Ciechanowie.

- R E K L A M A -"))

Honorowy Patronat nad przeglądem objął starosta ciechanowski, który wspólnie z prezydentem miasta Ciechanów ufundowali nagrody dla wszystkich wykonawców.

Po ponad 3 godzinnych występach, jury w składzie: Dariusz Puchalski – muzyk, Iwona Leszczyńska – wizytator Kuratorium Oświaty i Agata Jabłońska – pracownik Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej, zdecydowało, że laureatami festiwalu zostali:

W kategorii Szkoły Podstawowe klasy I-VI

  • I miejsce Maria Długozima ze Szkoły Podstawowej STO w Ciechanowie
  • II miejsce Marta Skibińska ze Szkoły Podstawowej Nr 7 w Ciechanowie
  • III miejsce Zespół ze Szkoły Podstawowej TWP w Ciechanowie

W kategorii Szkoły Podstawowe klasy VII i Oddziały Gimnazjalne

  • I miejsce Zespół ze Szkoły Podstawowej TWP w Ciechanowie
  • II miejsce Zespół ze Szkoły Podstawowej STO w Ciechanowie
  • III Magdalena Makowska ze Szkoły Podstawowej w Gąsocinie

Zdobywcy I miejsc będą reprezentować powiat ciechanowski i miasto na etapie wojewódzkim festiwalu, który odbędzie się w czerwcu w Siedlcach.

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A