GłównaWiadomościSpotkania osiedlowe: "Bloki" z nowym zarządem osiedla

Spotkania osiedlowe: „Bloki” z nowym zarządem osiedla

-

Dziewiąte z 12 spotkań osiedlowych z prezydentem miasta odbyło się wczoraj na osiedlu „Bloki”.

Podsumowano działania i przedstawiono plany na ten rok. Przeprowadzone zostały wybory do zarządu osiedla. W składzie znaleźli się: Joanna Urbanowska (przewodnicząca), Hanna Rokicka, Anna Burzyńska, Andrzej Grochalski, Ewa Mieszkowska, Izabela Zarzecka i Hanna Domańska.

- R E K L A M A -"))

Dziś na wybory i spotkanie zaproszeni są mieszkańcy „Śródmieścia”. Spotkanie będzie miało miejsce w Szkole Podstawowej nr 1 przy ul. Orylskiej 3 o godz. 17.00.

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A