GłównaWiadomościSpotkania osiedlowe: prezydent gościł na osiedlu "Śródmieście"

Spotkania osiedlowe: prezydent gościł na osiedlu „Śródmieście”

-

Dziesiąte z 12 spotkań osiedlowych z prezydentem miasta odbyło się w piątek na osiedlu „Śródmieście”.

Podsumowano działania i przedstawiono plany na ten rok. Przeprowadzone zostały wybory do zarządu osiedla. W składzie znaleźli się: Barbara Rogalska (przewodnicząca), Magdalena Kwakowicz, Jadwiga Kumińska, Stanisław Sadowski, Krzysztof Romanowski, Maria Blicharska-Chodorwska, Agata Pawłowska.

- R E K L A M A -"))

W poniedziałek na wybory i spotkania, które będą miały miejsce w Szkole Podstawowej nr 7 przy ul. Czarnieckiego 40, zaproszeni są mieszkańcy „Kwiatowego” (godz. 16.30) i „Zachodu” (godz. 18.30).

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A