Główna Na sygnale Sprawca rozboju pod kluczem. Próbował zrabować alkohol strasząc pistoletem

Sprawca rozboju pod kluczem. Próbował zrabować alkohol strasząc pistoletem

-

W sobotę w jednym ze sklepów w Płocku doszło do rozboju. Sprawca zagroził
ekspedientce i ukradł alkohol. Jeszcze tego samego dnia został zatrzymany
przez Policję. W poniedziałek sąd aresztował go na 3 miesiące. Grozi mu kara do
12 lat więzienia.

Do rozboju doszło rano. Policjanci na miejscu ustalili, że młody mężczyzna wszedł do sklepu, poprosił o alkohol, zapakował go do plecaka, po czym wyjął przedmiot przypominający broń i oświadczył, że użyje broni, gdy tylko ekspedientka zacznie krzyczeć. Następnie wyszedł ze sklepu.

Ekspedientka nie doznała żadnych obrażeń. W wyniku prowadzonych czynności oraz na podstawie zapisu z kamer monitoringu miejskiego, policjanci jeszcze tego samego dnia ustalili dane personalne oraz miejsce zamieszkania napastnika. W mieszkaniu zastali nietrzeźwego mężczyznę, którym okazał się 33-letni mieszkaniec Płocka.

- R E K L A M A -"))

Funkcjonariusze zatrzymali go, przeszukali również mieszkanie. W trakcie przeszukania znaleźli część skradzionego alkoholu. Okazało się też, iż pistolet, którym zastraszył ekspedientkę, był urządzeniem do klejenia klejem termotopliwym.

Mężczyzna wczoraj został doprowadzony do sądu w Płocku, który na podstawie zebranego w sprawie materiału dowodowego zastosował wobec mężczyzny tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy. Grozi mu do 12 lat więzienia.

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

Środowisko dziennikarskie straciło wspaniałego kolegę i przyjaciela

Dziś w wieku 60 lat odszedł wieloletni dziennikarz i reporter Tygodnika Ciechanowskiego Krzysiu Kowalski To bardzo smutna wiadomość dla całego środowiska dziennikarskiego. Odszedł człowiek skromny,...

ZUS: Za okres kwarantanny przysługują świadczenia z tytułu choroby

Wystawienie zaświadczenia lekarskiego pozostaje w kompetencji lekarza Osoba poddana kwarantannie lub izolacji ma prawo do otrzymania świadczeń z tytułu choroby. Podstawą do ich wypłacenia jest...

Nowe „Gwiezdne Wojny” nie w Ciechanowie

Dystrybutor zażądał na wyłączności na 4 tygodnie Kino Łydynia podjęło decyzję o nie graniu Gwiezdnych Wojen bowiem dystrybutor zażądał wyświetlania filmu przez 4 tygodnie na...

R E K L A M A

R E K L A M A