GłównaTemat dniast. bryg. Jarosław Nowosielski generałem

st. bryg. Jarosław Nowosielski generałem

-

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda, na wniosek Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusza Kamińskiego, nadał stopnie generalskie czterem oficerom Państwowej Straży Pożarnej.

-Wręczenie nominacji przez Prezydenta odbędzie się 7 maja 2021 r. o godz. 11:30 przed Pałacem Prezydenckim w czasie uroczystych obchodów z okazji Międzynarodowego Dnia Strażaka. Do stopnia nadbrygadiera Państwowej Straży Pożarnej awansowani zostali:

- R E K L A M A -"))

⦁ st. bryg. Mariusz Feltynowski, Rektor-Komendant Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie;
⦁ st. bryg. Dariusz Matczak, Wielkopolski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej;
⦁ st. bryg. Jarosław Nowosielski, Mazowiecki Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej;
⦁ st. bryg. Arkadiusz Przybyła, Zastępca Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej – informuje Kancelaria Prezydenta

fot. Gov.pl

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A