GłównaWiadomościRegionU sąsiadów. Starosta idzie w kamasze

U sąsiadów. Starosta idzie w kamasze

-

W marcu i kwietniu  starosta przasnyski odbędzie dwutygodniowe szkolenie wojskowe w Akademii Sztuki Wojennej.

Zenon Szczepankowski po ukończeniu studiów, jak większość ówczesnych absolwentów szkół wyższych, odbył roczną zasadniczą służbę wojskową w Inowrocławiu i w Modlinie, po czym został przeniesiony do rezerwy. W przypadku potrzeby, żołnierze rezerwy mogą być powoływani na szkolenia.

- R E K L A M A -"))

– Szkolenie wojskowe jest naszym obowiązkiem zarówno wobec kraju, jak i wobec lokalnej społeczności, dla której na co dzień pracuję. Nie oczekujemy wojny, ale czujemy się odpowiedzialni za organizację wielu przedsięwzięć w sytuacjach kryzysowych zarówno w okresie pokoju, jak i w okresie działań militarnych. Musimy być na różne zdarzenia przygotowani. Dlatego, ze zrozumieniem i akceptacją przyjąłem wezwanie na kolejne szkolenie wojskowe, tym razem w nowo powstałej Akademii Sztuki Wojennej – skomentował starosta Zenon Szczepankowski.

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A