GłównaTemat dniaStarostwo przebuduje boisko przy Zespole Szkół Technicznych

Starostwo przebuduje boisko przy Zespole Szkół Technicznych

-

-Bezpieczna i nowoczesna infrastruktura sportowa przy naszych szkołach – taki jest cel, który konsekwentnie realizujemy. Dzięki wsparciu Samorządu Województwa Mazowieckiego przebudujemy boisko przy Zespole Szkół Technicznych. Nowa bezpieczna nawierzchnia, piłkochwyty czy elementy małej infrastruktury sportowej, to wszystko jeszcze w tym roku…
Koszt realizacji zadania to ponad 400 tys zł. Otrzymana kwota dotacji od Samorządu Województwa Mazowieckiego to 200 tys zł – informuje starosta ciechanowski Joanna Potocka-Rak.
Wideo/Fot. Powiat Ciechanowski
- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A