GłównaTemat dniaŚwietlica Towarzystwa Przyjaciół Dzieci przechodzi remont

Świetlica Towarzystwa Przyjaciół Dzieci przechodzi remont

-

Miasto realizuje kolejny projekt w ramach tegorocznej edycji Ciechanowskiego Budżetu Obywatelskiego. Remontowane jest zaplecze, z którego korzystają dzieci objęte opieką TPD.

-Świetlica przy ul. Powstańców Warszawskich 7A w nowym wydaniu będzie przyjazną i bezpieczną przestrzenią, sprzyjającą twórczej zabawie i edukacji dzieci niepełnosprawnych, przewlekle chorych, a także dzieci z rodzin dysfunkcyjnych i niewydolnych wychowawczo – informuje Urząd Miasta Ciechanów

- R E K L A M A -"))

Projekt „TPD Bajeczny – Etap I – świetlica Towarzystwa Przyjaciół Dzieci” otrzymał w tegorocznym głosowaniu mieszkańców największą liczbę głosów Pomysł wykonania remontu świetlicy, z której korzystają dzieci poparło blisko 1000 mieszkańców.

Fot. Urząd Miasta Ciechanów

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A