niedziela, 24 października 2021
GłównaWiadomościTargi pracy wystartowały! Sprawdź jakie są oferty

Targi pracy wystartowały! Sprawdź jakie są oferty

-

Właśnie wystartowały 10. Subregionalne Targi Edukacji i Pracy Ciechanów 2018 pod honorowym patronatem marszałka województwa.

Na targach zaprezentowane zostaną oferty szkół ponadgimnazjalnych i uczelni wyższych oraz możliwości skorzystania z usług placówek zajmujących się poradnictwem zawodowym. Instytucje zajmujące się pośrednictwem pracy oraz przedsiębiorcy przedstawią aktualne oferty pracy.

W czasie trwania targów odbędą się m.in.: pokazy umiejętności praktycznych uczniów szkół ponadgimnazjalnych, występy zespołów wokalnych, tanecznych i muzycznych, prezentacje osiągnięć szkół i uczelni, prezentacje efektów projektów dofinansowanych ze środków zewnętrznych, emisje komunikatów reklamowych wystawców.

- R E K L A M A -"))

Ostatnie targi były poświęcone programowi płatnych praktyk zawodowych. W projekt zaangażowanych było ponad 70 firm, a do pierwszej tury zakwalifikowało się 218 studentów.

Targi odbywają się w Ciechanowie w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. 17 Stycznia 60 C. Potrwają do godziny 14.00

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A