GłównaTemat dniaTwoja Krew Moje Życie

Twoja Krew Moje Życie

-

Blisko 13 litrów krwi zebrali łącznie uczestnicy akcji Honorowego Oddawania Krwi, którą 3 września przeprowadziła Komenda Powiatowa Policji w Ciechanowie wspólnie z Klubem Honorowych Dawców Krwi.

Specjalny autobus już o godz. 9 zaparkował na placu przy komendzie policji. Do akcji Honorowego Oddawania Krwi zgłosiły się 33 osoby, po weryfikacji krew oddało 28 osób co pozwoliło na zebranie 12,6 litrów krwi. W akcji wzięli udział funkcjonariusze i pracownicy cywilni policji na czele z I Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Ciechanowie, mieszkańcy pow. ciechanowskiego oraz uczniowie Szkoły Technicznej BZDZ w Ciechanowie.

- R E K L A M A -"))

Wspólna akcja cieszy się dużym zainteresowaniem, łączymy siły ze wszystkimi mieszkańcami Ciechanowa oraz powiatu aby podzielić się krwią z tymi, którzy jej bardziej potrzebują. Krew bardzo często przeznaczona jest do ratowania życia ofiar wypadków drogowych dlatego możliwość oddania krwi ma dla nas ogromne znaczenie.

Dziękujemy wszystkim krwiodawcom oraz zespołowi pielęgniarek i doktor z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa dzięki, którym ta krew mogła zostać oddana i zapraszamy do uczestniczenia w kolejnych akcjach.

Autor: kom. Jolanta Bym

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A