Główna Na sygnale U sąsiadów: samochód osobowy kontra bus. Ucierpiało dwoje dzieci

U sąsiadów: samochód osobowy kontra bus. Ucierpiało dwoje dzieci [AKTUALIZACJA]

-

W środę (11 kwietnia) w Sońsku, niedaleko stacji paliw, doszło do zderzenia dwóch samochodów. W wypadku ucierpiały trzy osoby.

Tuż po godz. 13.00 Ochotnicza Straż Pożarna z Sońska została zadysponowana do wypadku drogowego z udziałem dwóch samochodów: osobowego Volkswagen Golf i busa marki Opel. W wypadku ucierpiały trzy osoby podróżujące samochodem osobowym : jedna dorosła i dwoje malutkich dzieci.

- R E K L A M A -"))

W akcji brały udział 2 zastępy PSP Ciechanów, 1 OSP Sońsk, 3 karetki i policja.

AKTUALIZACJA

Według ustaleń policjantów 38- letni kierujący samochodem marki Opel nie zachował bezpiecznej odległości i uderzył w tył jadącego przed nim pojazdu, którym podróżowały cztery osoby. Samochody poruszały się od strony Gąsocina w kierunku Sońska. Trzy osoby zostały przewiezione do szpitala, w zdarzeniu nikt nie odniósł jednak poważniejszych obrażeń. Policjanci zatrzymali od pojazdów dowody rejestracyjne a kierowca opla został ukarany mandatem i punktami karnymi.

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

Środowisko dziennikarskie straciło wspaniałego kolegę i przyjaciela

Dziś w wieku 60 lat odszedł wieloletni dziennikarz i reporter Tygodnika Ciechanowskiego Krzysiu Kowalski To bardzo smutna wiadomość dla całego środowiska dziennikarskiego. Odszedł człowiek skromny,...

ZUS: Za okres kwarantanny przysługują świadczenia z tytułu choroby

Wystawienie zaświadczenia lekarskiego pozostaje w kompetencji lekarza Osoba poddana kwarantannie lub izolacji ma prawo do otrzymania świadczeń z tytułu choroby. Podstawą do ich wypłacenia jest...

Nowe „Gwiezdne Wojny” nie w Ciechanowie

Dystrybutor zażądał na wyłączności na 4 tygodnie Kino Łydynia podjęło decyzję o nie graniu Gwiezdnych Wojen bowiem dystrybutor zażądał wyświetlania filmu przez 4 tygodnie na...

R E K L A M A

R E K L A M A