Główna Na sygnale U sąsiadów: Ukradł sprzęt muzyczny za blisko 16 tys. zł.

U sąsiadów: Ukradł sprzęt muzyczny za blisko 16 tys. zł.

-

34-latek odpowie za kradzież sprzętu estradowego. Część mienia została odzyskana i zwrócona właścicielowi. Podejrzanemu grozi do 5 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu. 34- letni mieszkaniec Pułtuska wykorzystując niezamknięte drzwi od garażu dostał się do jego wnętrza skąd ukradł sprzęt muzyczny: zestaw mikrofonów, kul estradowych, sterowniki i przewody.

- R E K L A M A -"))

Sprawca nie przeszedł też obojętnie obok kluczy i wierteł, te również stały się jego łupem. Wszystko o łącznej wartości około 16 tysięcy złotych. Zebrany materiał i intensywna praca przy sprawie doprowadziła kryminalnych do sprawcy.

Kilka dni po zdarzeniu mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty kradzieży. Sprzęt muzyczny został odzyskany i zwrócony właścicielowi.

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

Środowisko dziennikarskie straciło wspaniałego kolegę i przyjaciela

Dziś w wieku 60 lat odszedł wieloletni dziennikarz i reporter Tygodnika Ciechanowskiego Krzysiu Kowalski To bardzo smutna wiadomość dla całego środowiska dziennikarskiego. Odszedł człowiek skromny,...

ZUS: Za okres kwarantanny przysługują świadczenia z tytułu choroby

Wystawienie zaświadczenia lekarskiego pozostaje w kompetencji lekarza Osoba poddana kwarantannie lub izolacji ma prawo do otrzymania świadczeń z tytułu choroby. Podstawą do ich wypłacenia jest...

Nowe „Gwiezdne Wojny” nie w Ciechanowie

Dystrybutor zażądał na wyłączności na 4 tygodnie Kino Łydynia podjęło decyzję o nie graniu Gwiezdnych Wojen bowiem dystrybutor zażądał wyświetlania filmu przez 4 tygodnie na...

R E K L A M A

R E K L A M A