GłównaNa sygnaleUkradł krzesła by kupić znicze i kwiaty

Ukradł krzesła by kupić znicze i kwiaty

-

Płoccy policjanci zatrzymali w sobotę mężczyznę, który ukradł krzesła ogrodowe w jednym ze sklepów. Oświadczył, że ukradł krzesła bo chciał kupić znicze i kwiaty na cmentarz. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W sobotę, płoccy policjanci zostali poinformowani, że jakiś mężczyzna ukradł 2 krzesła spod jednego ze sklepów z meblami ogrodowymi w centrum miasta. Z informacji wynikało, że mężczyzna odszedł w kierunku ul. Mickiewicza.

- R E K L A M A -"))

Okazało się, że jest to 24-letni mieszkaniec Płocka. Zatrzymany miał też ze sobą foliową torbę, w której były nożyce do cięcia metalu.

Mężczyzna został przewieziony do Komendy Miejskiej Policji w Płocku i umieszczony w policyjnym areszcie, krzesła natomiast zostały przekazane kierownikowi sklepu, z którego zostały skradzione. Według informacji uzyskanej od właściciela sklepu, łączna ich wartość wyniosła blisko 600 zł.

W niedzielę mężczyzna został przesłuchany pod zarzutem kradzieży. Płocczanin przyznał się do zarzucanych mu czynów i oświadczył, że ukradł krzesła aby je sprzedać. Za pieniądze pochodzące ze sprzedaży chciał kupić znicze i kwiaty na cmentarz. Mężczyzna oświadczył również, że wcześniej z tego samego sklepu ukradł niewielki stolik o wartości 300 zł., który sprzedał za 1/3 ceny.

Za kradzież w kodeksie karnym przewidziana jest kara do 5 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna odpowie również za wykroczenie kradzieży stolika o wartości 300 zł. W tym przypadku grozi mu kara grzywny do 5 tys. zł.

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A