GłównaNa sygnaleUkradli pieniądze. Policja publikuje ich wizerunki

Ukradli pieniądze. Policja publikuje ich wizerunki

-

Trwają czynności mławskich kryminalnych w sprawie kradzieży pieniędzy z
kasy sklepu w Lipowcu Kościelnym.

Do zdarzenia doszło 27 marca. Policja publikuje wizerunki złodziei. Sprawcy poruszali się samochodem typu kombi. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, złodzieje weszli do sklepu o godz. 17:19. Jeden z nich odwrócił uwagę sprzedawczyni, drugi ukradł pieniądze z niezamkniętej kasy, po czym obaj opuścili sklep.To nie pierwsza kradzież w wykonaniu tej dwójki złodziei. Policja dysponuje nagraniem z monitoringu, z innego miejsca zdarzenia.
Policja apeluje do osób, które rozpoznają mężczyzn ze zdjęć lub ich pojazd
o niezwłoczny kontakt z policją. Informację można przekazać anonimowo,
wystarczy zadzwonić pod numer tel. 23 654 72 00 lub bezpłatny 997.

- R E K L A M A -"))

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A