GłównaSportUwaga fani tenisa stołowego. Trwają zapisy na otwarte mistrzostwa

Uwaga fani tenisa stołowego. Trwają zapisy na otwarte mistrzostwa

-

Otwarte Mistrzostwa Makowa Mazowieckiego w tenisie stołowym odbędą się 21 kwietnia w powiatowej hali sportowo-widowiskowej liceum przy ulicy Kopernika 2.

Zgłoszenia do turnieju są przyjmowane do 17 kwietnia drogą elektroniczną: [email protected] lub telefonicznie (SMS): 570 060 071.  Ewentualnie zawodnicy, jeśli będą miejsca, będą dopisywani w dniu rozgrywania turnieju.
W zgłoszeniu należy podać imię, nazwisko, datę urodzenia, miejscowość telefon i kategorię.  Mistrzostwa będą rozgrywane w 5 kategoriach:
1.   Młodzież szkolna do 16 lat godz. 9:00
2.   Mistrz Powiatu (mieszkańcy powiatu makowskiego) godz. 9:30
3.   Amator (zawodnicy nigdy niezrzeszeni w PZTS) godz. 10:00
4.   Weteran 50+ godz. 10:30,
5.   OPEN (wszyscy chętni) godz. 11:30
Wpisowe wynosi 15 zł, będzie pobierane w gotówce, podczas potwierdzania obecności w
dniu turnieju. Zwolnieni są z niego zawodnicy w kategorii „młodzież szkolna”.
Odprawa techniczna połączona z losowaniem zawodników w poszczególnych
kategoriach odbędzie się 20 kwietnia o 18.00.
Organizatorami imprezy są  ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki, Urząd Miasta Maków Mazowiecki oraz Starostwo Powiatowe w Makowie Mazowieckim.
Dla zwycięzców przewidziano nagrody, m.in bony na zakupy o wartości od 150 do 50 zł.  Wszystkim uczestnikom organizatorzy zapewniają kawę, herbatę, przystawki oraz ciepły
poczęstunek.
Osoby odpowiedzialne za organizację turnieju: Gołyś Janusz  –  509 565 149,   Kaszuba Grzegorz  –  570 060 071

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A