GłównaWiadomościUwaga kierowcy, kolejna zmiana organizacji ruchu w pobliżu dworca kolejowego

Uwaga kierowcy, kolejna zmiana organizacji ruchu w pobliżu dworca kolejowego

-

W związku z robotami prowadzonymi w centralnej części przed dworcem PKP, od 24 kwietnia ponownie zmieniona będzie organizacja ruchu. Prace przez najbliższe kilkanaście dni skoncentrowane będą na jezdni przyległej do odnawianego skweru, więc wyjazd z dworca nie będzie możliwy na skrzyżowanie ul. Sienkiewicza z ul. 17 Stycznia. Wyjeżdżać będzie można w ulicę Sienkiewicza, w prawą stronę.

Urząd Miasta prosi kierowców o stosowanie się do znaków drogowych oraz przypomina, że nie należy parkować w całej części przed dworcem, vis a vis budynku. Jest jednak wciąż dostęp do obszaru przy torach – między peronem a terenem przyległym do hali targowej. Wjazd w pobliże dworca pozostaje bez zmian.

- R E K L A M A -"))

Przypomnijmy, że miejska inwestycja w teren wokół dworca kolejowego obejmuje m.in. budowę park&ride z ponad 200 miejscami parkingowymi, odnowienie skweru z fontanną i zagospodarowanie otoczenia. Przed dworcem już zakończyły się prace związane z kanalizacją sanitarną, ułożono okablowania pod oświetlenie. Tworzone są podbudowy pod jezdnie i układane krawężniki. Rozpoczęły się prace przy fontannie.

Inwestycja realizowana jest dzięki pozyskaniu przez miasto 90 proc. dofinansowania zewnętrznego.

 

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A