GłównaWiadomościUwaga, odcinek między ul. Asnyka a pętlą miejską wyłączony z ruchu

Uwaga, odcinek między ul. Asnyka a pętlą miejską wyłączony z ruchu

-

Dziś rozpoczęło się układanie asfaltu między skrzyżowaniem z ul. Asnyka a pętlą miejską, w związku z czym odcinek ten (łącznie ze skrzyżowaniem z ul. Asnyka) będzie wyłączony z ruchu. Dwie warstwy asfaltu wylano już od strony skrzyżowania z ul. Kraszewskiego – fragment ten jest obecnie przejezdny.

Tak jak już wspominaliśmy- prace na ul. Kargoszyńskiej przebiegają szybciej niż pierwotnie zakładano. W części od ul. Kraszewskiego do ul. Asnyka zakończyły się wszystkie roboty brukarskie, w ostatnich dniach ułożono dwie z trzech przewidzianych warstw asfaltu. Na terenach zielonych zasiano trawę. Teraz działania skupią się na fragmencie od ul. Asnyka do pętli miejskiej. Tam dwie warstwy asfaltu powinny zostać wykonane do połowy maja. Następnie trzecia warstwa wylana zostanie na całości modernizowanej części, czyli między skrzyżowaniem z ul. Kraszewskiego a skrzyżowaniem z pętlą miejską. Natomiast jeszcze w tym tygodniu asfaltowana będzie ścieżka rowerowa.

- R E K L A M A -"))

 

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A