niedziela, 24 października 2021
GłównaWiadomościUwaga! Utrudnienia na ulicy Szczurzynek

Uwaga! Utrudnienia na ulicy Szczurzynek

-

Rozpoczął się remont 650-metrowej ulicy Szczurzynek. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami.

W tej chwili trwają prace brukarskie – wymieniana jest część krawężników przy wjazdach. Położone zostaną również dwie warstwy asfaltu. Roboty zostaną zrealizowane w najbliższych tygodniach. Nawierzchnia, na całej długości ulicy, zostanie wymieniona. Prawdopodobnie jeszcze w tym tygodniu układana będzie warstwa wyrównawcza, następnie warstwa ścieralna.

- R E K L A M A -"))

Remont nawierzchni ul. Szczurzynek to przedsięwzięcie, o które od dawna postulowali mieszkańcy. Zostało ono wpisane na tegoroczną listę działań inwestycyjnych i remontowych, opracowaną po spotkaniach osiedlowych z prezydentem miasta.

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A