niedziela, 24 października 2021
GłównaTemat dniaUwaga!!! Zaginął 23 – letni mężczyzna

Uwaga!!! Zaginął 23 – letni mężczyzna

-

Komenda Powiatowa Policji w Ciechanowie prowadzi poszukiwania za zaginionym 23 letnim  Damianem Z. mieszkańcem  gm. Gołymin Ośrodek , który  w dniu 29 czerwca ostatni raz kontaktował się ze znajomymi. Zaginiony porusza się pojazdem marki VW Golf.

Rysopis mężczyzny: wzrost ok. 170zm, szczupła budowa ciała, włosy krótkie koloru blond, oczy koloru niebieskiego. W dniu zaginięcia ubrany był w krótkie spodenki koloru niebieskiego, jeansową koszulę koloru niebieskiego na długi rękaw oraz czarne buty sportowe.

- R E K L A M A -"))

Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej proszone są o pilny kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie tel. 47 703-12-00  lub z najbliższą jednostką Policji telefon 112

 

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A