GłównaSportW Mławie robią tak od lat. W Ciechanowie to nowość

W Mławie robią tak od lat. W Ciechanowie to nowość

-

Ruszyło internetowe głosowanie , w którym wybrany zostanie sportowiec, drużyna, trener i wydarzenie sportowe roku 2017. Najpopularniejsza w danej kategorii osoba, zespół czy przedsięwzięcie zostaną wyróżnione podczas planowanej przez miasto Ciechanowskiej Gali Sportu, gdzie wręczane będą pamiątkowe statuetki.

Plebiscyt jest nowym pomysłem, mającym zaktywizować mieszkańców i zainteresować ich

- R E K L A M A -"))

Fot. UM Ciechanów

sukcesami sportowymi, które odnoszą reprezentujący Ciechanów zawodnicy i trenerzy. W plebiscycie można oddać po jednym głosie w każdej kategorii. Kandydatury wytypowały kluby sportowe. Głosowanie na stronie internetowej Urzędu Miasta Ciechanów potrwa do 28 stycznia do godz. 22.00. Wyniki zostaną przedstawione na Ciechanowskiej Gali Sportu. Będzie to wydarzenie skierowane do laureatów oraz przedstawicieli lokalnych środowisk sportowych. Podczas niej również wyróżnieni zostaną stypendyści oraz zawodnicy i trenerzy, którzy otrzymają nagrody. Dotychczas wręczenia te odbywały się w ratuszu. Galę dla sportowców Urząd Miasta Ciechanów organizuje wspólnie z MOSiR. 

Można wybierać spośród 12 kandydatów do tytułu „Sportowiec Roku”. O miano „Trenera Roku” ubiega się 11 osób. Wytypowano też 11 drużyn i 10 wydarzeń, które będąrywalizować o laur w swoich kategoriach. Szczegóły można znaleźć TUTAJ

 

- R E K L A M A -"))
Viaamil

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A