GłównaTemat dniaWartość przekazanej darowizny to 11 757 zł

Wartość przekazanej darowizny to 11 757 zł

-

PEC Ciechanów przekazał darowiznę na rzecz Zakładu Pomocy Doraźnej
-Dzięki wsparciu PEC do naszych ambulansów trafiły koce bakteriostatyczne oraz profesjonalne torby ratunkowe – wyposażone, min. w aparat do pomiaru ciśnienia, pulsoksymetr, worek samorozprężający, suchy lód, komplet rurek ustno-gardłowych, aparat do usuwania kleszczy i żądeł. Zarząd Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej docenił również trudną i odpowiedzialna pracę naszych ratowników. W ramach podziękowania za ich codzienny trud, szczególnie w czasie pandemii, wyposażył zakład w min. chłodziarki, kuchnie mikrofalowe, lampki na biurka, koce i poduszki. Wartość przekazanej darowizny to 11 757 zł- informuje ciechanowski szpital
Fot. PEC Ciechanów
- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A