Główna Temat dnia Weekend na drogach powiatu ciechanowskiego

Weekend na drogach powiatu ciechanowskiego

-

Bezpieczeństwo na naszych drogach to priorytet ciechanowskiej Komendy Policji. Codziennie funkcjonariusze pełniący służbę eliminują uczestników ruchu drogowego, którzy nie stosują się do przepisów i za nic mają bezpieczeństwo swoje oraz innych.

W miniony piątek w miejscowości Nieradowo policjanci zatrzymali do rutynowej kontroli drogowej pojazd marki Honda. Kierowca tego auta posiadał aż trzy aktywne zakazy kierowania pojazdami. Za złamanie zakazu sądowego zostanie pociągnięty do odpowiedzialności karnej, grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

- R E K L A M A -"))

Następnego dnia policjanci zostali wezwani do zdarzenia drogowego w miejscowości Osiek Aleksandrowo, gdzie kierujący VW Caddy jadąc w kierunku Pułtuska stracił panowanie nad pojazdem, zjechał ze swojego pasa drogi wprost na jadący z naprzeciwka pojazd marki Opel Corsa. Kierująca tym autem chcąc uniknąć zderzenia zaczęła zjeżdżać na prawe pobocze drogi. Mimo to nie uniknęła zderzenia. Pojazd VW Caddy uderzył przodem w lewy bok Corsy co z kolei skutkowało tym że opel uderzył w ogrodzenie pobliskiej posesji.  Kierujący VW 35 – letni mieszkaniec Szczecina oddalił się z miejsca zdarzenia. Po chwili funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę. Badanie wykazało, że miał on ponad półtora promila alkoholu w organizmie. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi mu kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

W minioną niedzielę funkcjonariusze Mazowieckiej Grupy Speed zatrzymali prawo jazdy kierowcy Volkswagena, który w miejscowości Gumowo przekroczył dozwoloną prędkość o 58 km/h. Kilka godzin później to samo spotkało kierowcę Seata, który przez miejscowość Chruszczewo jechał z prędkością 107km/h.

Fot. pixabay

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

Środowisko dziennikarskie straciło wspaniałego kolegę i przyjaciela

Dziś w wieku 60 lat odszedł wieloletni dziennikarz i reporter Tygodnika Ciechanowskiego Krzysiu Kowalski To bardzo smutna wiadomość dla całego środowiska dziennikarskiego. Odszedł człowiek skromny,...

ZUS: Za okres kwarantanny przysługują świadczenia z tytułu choroby

Wystawienie zaświadczenia lekarskiego pozostaje w kompetencji lekarza Osoba poddana kwarantannie lub izolacji ma prawo do otrzymania świadczeń z tytułu choroby. Podstawą do ich wypłacenia jest...

Nowe „Gwiezdne Wojny” nie w Ciechanowie

Dystrybutor zażądał na wyłączności na 4 tygodnie Kino Łydynia podjęło decyzję o nie graniu Gwiezdnych Wojen bowiem dystrybutor zażądał wyświetlania filmu przez 4 tygodnie na...

R E K L A M A

R E K L A M A