GłównaNa sygnale"Wpadł" na kradzieży telefonu. Już siedzi za kratkami

„Wpadł” na kradzieży telefonu. Już siedzi za kratkami

-

Policja zatrzymała 58-latka, który ukradł telefon i pieniądze w jednej z raciąskich firm. Mężczyzna trafił za kratki. Jak się okazało jest skazany przez sąd prawomocnym wyrokiem na karę 1 roku pozbawienia wolności za wcześniejsze kradzieże, a w lutym br. nie stawił się dobrowolnie do aresztu.

Kilka dni temu w jednej z firm na terenie Raciąża doszło do kradzieży. Z zabezpieczonego przez płońskich policjantów monitoringu wynikało, że nieznany mężczyzna z szatni, przeszukując rzeczy osobiste pracowników skradł pieniądze i telefon komórkowy. Kamery zarejestrowały jedynie zarys sylwetki i ubiór mężczyzny. Funkcjonariusze ustalili, że prawdopodobnym sprawcą kradzieży jest 58-letni mieszkaniec Iławy, przebywający na terenie Ciechanowa. W miniony poniedziałek mężczyzna został zatrzymany w mieszkaniu swojej znajomej. W czasie przeszukania jego rzeczy policjanci znaleźli 6 telefonów komórkowych i pieniądze. Okazało się, że dwa telefony są kradzione. Jeden pochodził z kradzieży z Raciąża, kolejny z Olsztyna (styczeń br.).

58-latek usłyszał zarzut kradzieży, za co grozi mu od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia
wolności.
- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A