GłównaWiadomościWspólnie zebrano ponad 11 litrów krwi

Wspólnie zebrano ponad 11 litrów krwi

-

Aż 28 osób było chętnych pomóc innym i podzielić się swoją krwią z tymi, którzy jej najbardziej potrzebują.

We wtorek, 6 marca, policjanci, pracownicy cywilni komendy, młodzież z I LO PUL w Ciechanowie, z PWSZ w Ciechanowie oraz mieszkańcy Ciechanowa oddali krew, która niejednokrotnie ratuje ludzkie życie.

To pierwsza w tym roku zbiórka, zorganizowana przez Komendę Powiatową
Policji w Ciechanowie oraz działający przy KPP Klub Honorowych Dawców Krwi.
Wspólnie zebrano ponad 11 litrów krwi, która uzupełni niedobory w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa.Wydarzenie odbyło się w ramach ogólnokrajowej akcji „SpoKREWnieni służbą”, która rozpoczęła się 1 marca. Funkcjonariusze służb podległych Ministerstwu Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Wojsko Polskie, w hołdzie Żołnierzom Wyklętym, oddają krew chorym i ofiarom wypadków w całym kraju.

Kolejna ciechanowska akcja, jak zapowiada policja, odbędzie się w czerwcu.

- R E K L A M A -"))

fot. KPP Ciechanów

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A