niedziela, 24 października 2021
GłównaWiadomościWybrano członków III kadencji Ciechanowskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego

Wybrano członków III kadencji Ciechanowskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego

-

W ratuszu podczas spotkania z organizacjami pozarządowymi, organizacje wybrały swoich przedstawicieli do CRDPP, która jest organem konsultacyjnym i opiniodawczym działającym przy prezydencie. Swoich reprezentantów wskazali także radni i prezydent.

Rada składa się z 6 przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz 3 przedstawicieli prezydenta i 3 przedstawicieli Rady Miasta. Każda z organizacji mogła zgłosić jednego kandydata, kandydatura musiała uzyskać rekomendację co najmniej trzech innych organizacji. Zgłoszono 10 kandydatur, wyboru spośród nich organizacje dokonały w drodze głosowania tajnego. Wybrane osoby to: Maciej Kraszewski, Patryk Nieznański, Katarzyna Stawicka, Katarzyna Michalska, Ilona Kowalska, Janusz Banaś. Reprezentanci Rady Miasta w CRDPP to: Piotr Wojciechowski, Karol Makijonko, Agnieszka Kuźma. Osoby reprezentujące prezydenta to: Marzena Lentowszczyk, Renata Jeziółkowska, Olga Zmudczyńska-Pabich.

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A