GłównaTemat dniaWycinka i pielęgnacja drzew zakończona.

Wycinka i pielęgnacja drzew zakończona.

-

Powiatowy Zarząd Dróg zakończył zadanie związane z pielęgnacją koron i wycinką drzew na terenie powiatu ciechanowskiego. Wycinka i pielęgnacja dotyczyła I etapu, gdzie decyzje zostały wydane przez Wójtów poszczególnych gmin.
-Usuwane były głównie drzewa gatunku topola kanadyjska. Konary
i gałęzie topoli są bardzo kruche. Przy ekstremalnych warunkach pogodowych występuje ich obłamywanie, co powoduje duże niebezpieczeństwo dla użytkowników dróg i chodników powiatowych. Istotny wpływ na bezpieczeństwo i widoczność na drodze ma również wykonana pielęgnacja koron drzew w ciągu drogi Ciechanów – Chotum – Modła i Ciechanów – Rutki Marszewice – Sulerzyż. W Ciechanowie przy ul. Sońskiej , w m. Sońsk i m. Ciemniewo wykonane cięcia korygujące pozytywnie wpłynęły na komfort pieszych podczas korzystania z chodnika i pobocza. W roku bieżącym inwentaryzacja drzew przy kolejnych drogach powiatowych będzie kontynuowana – informuje PZD
Fot. FB/PZD
- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A