GłównaTemat dniaWyjazd do pożaru, którego nie było

Wyjazd do pożaru, którego nie było

-

Wczoraj  po godzinie 14.00 OSP Gąsocin  została zadysponowana według zgłoszenia do pożaru sklepu wielkopowierzchniowego w miejscowości Władysławowo.

-Po przybyciu na miejsce zastępów i rozpoznaniu okazało się, że sygnał z instalacji przeciwpożarowej był fałszywy a w budynku nie ma ognia. W działaniach udział brały trzy zastępy JRG Ciechanów, zastęp OSP Władysławowo oraz zastęp OSP Gąsocin- informuje OSP Gąsocin

- R E K L A M A -"))

Fot. OSP Gąsocin

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A