niedziela, 24 października 2021
GłównaTemat dniaWypadek na DK 50 w m. Sokołówek

Wypadek na DK 50 w m. Sokołówek

-

4 lipca o godz. 19:24 straż pożarna otrzymała informację o zdarzeniu drogowym na drodze krajowej nr 50 w m. Sokołówek. Po przybyciu na miejsce zdarzenia strażacy zastali samochód osobowy, który wypadł z drogi i dachował na pobliskim polu. Pojazdem podróżowały 3 osoby – dwie opuściły auto o własnych siłach – znajdowały się na poboczu drogi pod opieką ZRM. Trzecia osoba znajdowała się w pojeździe. Na miejscu obecny był patrol policji, który kierował ruchem na drodze. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Następnie ratownicy wykonali dostęp do osoby poszkodowanej znajdującej się w pojeździe, ewakuowali ją i przekazali zespołowi ratownictwa medycznego. Wobec braku innych zagrożeń na tym działania zakończono. Na miejscu pozostał patrol policji. W działaniach trwających 1h22min udział brały trzy zastępy straży pożarnej.

Fot. KP PSP Ciechanów

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A