Główna Na sygnale Wypadek na krajowej siódemce. Zginęła 23-letnia kobieta

Wypadek na krajowej siódemce. Zginęła 23-letnia kobieta

-

Trwają czynności mławskiej policji i prokuratury w sprawie tragicznego wypadku, w którym zginęła 23-letnia mieszkanka pow. mławskiego. Do zdarzenia doszło 5 kwietnia na drodze krajowej nr 7, obwodnica Mławy.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierująca samochodem marki Opel Vectra mieszkanka pow.
mławskiego, jadąc w kierunku Warszawy, drogą krajową nr 7, z niewyjaśnionych jak na razie przyczyn, zjechał na przeciwległy pas ruchu wprost pod prawidłowo jadący samochód ciężarowy marki Volvo.
Pojazdem ciężarowym kierował 54-letni mieszkaniec pow. płońskiego – był trzeźwy. Młoda kobieta zginęła na miejscu wypadku. Postępowanie prowadzi KPP Mława.

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

Środowisko dziennikarskie straciło wspaniałego kolegę i przyjaciela

Dziś w wieku 60 lat odszedł wieloletni dziennikarz i reporter Tygodnika Ciechanowskiego Krzysiu Kowalski To bardzo smutna wiadomość dla całego środowiska dziennikarskiego. Odszedł człowiek skromny,...

ZUS: Za okres kwarantanny przysługują świadczenia z tytułu choroby

Wystawienie zaświadczenia lekarskiego pozostaje w kompetencji lekarza Osoba poddana kwarantannie lub izolacji ma prawo do otrzymania świadczeń z tytułu choroby. Podstawą do ich wypłacenia jest...

Nowe „Gwiezdne Wojny” nie w Ciechanowie

Dystrybutor zażądał na wyłączności na 4 tygodnie Kino Łydynia podjęło decyzję o nie graniu Gwiezdnych Wojen bowiem dystrybutor zażądał wyświetlania filmu przez 4 tygodnie na...

R E K L A M A

R E K L A M A