GłównaTemat dniaWypadek na ul. Wojska Polskiego, 3 osoby trafiły do szpitala

Wypadek na ul. Wojska Polskiego, 3 osoby trafiły do szpitala

-

Ciechanowscy policjanci wyjaśniają okoliczności oraz przebieg wypadku drogowego, do którego doszło w nocy z piątku na sobotę w Ciechanowie na ul. Wojska Polskiego. W zdarzeniu brały udział dwa samochody osobowe. W wyniku wypadku 3 osoby zostały hospitalizowane.

25 września br. 30 minut po północy w Ciechanowie na ul. Wojska Polskiego doszło do wypadku drogowego, w którym brały udział  samochody osobowe BMW i Hyundai. Według wstępnych ustaleń policjantów samochody poruszały się w kierunku ronda. Samochodem marki Hyundai kierował 18-letni mieszkaniec Ciechanowa, wraz z nim podróżowały dwie osoby 17-letnia mieszkanka Ciechanowa oraz 18-letni mieszkaniec pow. ciechanowskiego. Samochodem BMW kierował 19-letni mieszkaniec Ciechanowa wraz z 19-letnim pasażerem również z Ciechanowa.  Do zdarzenia doszło podczas manewru wyprzedzania samochodu Hyundai przez kierującego samochodem BMW w czasie gdy kierujący poj. Hyundai skręcał w lewo. W wyniku zdarzenia 3 osoby podróżujące Hyundaiem zostały przewiezione do szpitala. Kierowcy pojazdów byli trzeźwi. Komenda Powiatowa Policji w Ciechanowie prowadzi postępowanie w tej sprawie.

- R E K L A M A -"))

Fot. pixabay

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A