GłównaWiadomościWyremontowany chodnik przy ul. Fabrycznej

Wyremontowany chodnik przy ul. Fabrycznej

-

Chodnik wyremontowany został na odcinku około 300 m, od nieutwardzonego wjazdu w ul. Cukrowniczą do zjazdu przy budynku nr 17. Stare zniszczone płyty chodnikowe zastąpiła kostka brukowa. Jest to kostka rozbiórkowa, która nadawała się do ponownego wykorzystania. Remont realizowano w ramach bieżącego utrzymania dróg.

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A