Główna Sport Pływanie 600 pływaków odwiedzi Ciechanów

600 pływaków odwiedzi Ciechanów

-

80 kilometrów, czyli odległość z Ciechanowa do Warszawy, przepłyną łącznie uczestnicy największej imprezy pływackiej dla uczniów w Polsce.

23 marca na ciechanowskiej pływalni rozpoczną się Ogólnopolskie Zawody w Pływaniu Szkół STO. Cykliczna impreza pływacka od samego początku cieszy się dużą popularnością.

- R E K L A M A -"))

Jak co roku pływalnię w Ciechanowie odwiedzi około 600 młodych pływaków z całej Polski, którzy będą rywalizować przez 3 dni zawodów.

– Jako organizatorzy zapewniamy profesjonalną obsługę sędziowską oraz elektroniczny pomiar czasu. Poza konkurencjami stricte sportowymi przewidujemy wyścigi najmłodszych dzieci z przyborami pływackimi oraz konkurencje dla rodziców i trenerów, a także loterie fantowe z cennymi nagrodami.

Zawody rozpoczną się w piątek (23 marca) i potrwają do niedzieli. W trakcie gali finałowej zostanie przeprowadzona loteria fantowa dla publiczności.

18 marca, o godz. 24.00 mija termin nadsyłania list startowych do XXIV Ogólnopolskich Zawodów w Pływaniu Szkół STO!  http://www.sto.org.pl/…/xxiv-ogolnopolskie-zawody-w-plywani…

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

Środowisko dziennikarskie straciło wspaniałego kolegę i przyjaciela

Dziś w wieku 60 lat odszedł wieloletni dziennikarz i reporter Tygodnika Ciechanowskiego Krzysiu Kowalski To bardzo smutna wiadomość dla całego środowiska dziennikarskiego. Odszedł człowiek skromny,...

ZUS: Za okres kwarantanny przysługują świadczenia z tytułu choroby

Wystawienie zaświadczenia lekarskiego pozostaje w kompetencji lekarza Osoba poddana kwarantannie lub izolacji ma prawo do otrzymania świadczeń z tytułu choroby. Podstawą do ich wypłacenia jest...

Nowe „Gwiezdne Wojny” nie w Ciechanowie

Dystrybutor zażądał na wyłączności na 4 tygodnie Kino Łydynia podjęło decyzję o nie graniu Gwiezdnych Wojen bowiem dystrybutor zażądał wyświetlania filmu przez 4 tygodnie na...

R E K L A M A

R E K L A M A