GłównaNa sygnaleZ ostatniej chwili: śmiertelny wypadek na torach

Z ostatniej chwili: śmiertelny wypadek na torach [AKTUALIZACJA]

-

Dziś (11 kwietnia) o godzinie 17.51 w miejscowości Gąsocin doszło do potrącenia mężczyzny przez pociąg relacji Warszawa Gdańska – Ciechanów.

Jak informuje rzeczniczka ciechanowskiej policji mężczyzna zginął na miejscu. W tej chwili policja ustala przyczyny zdarzenia. Trwają czynności pod nadzorem prokuratora.

- R E K L A M A -"))

AKTUALIZACJA:

Jak poinformowała nas kom. Jolanta Bym z KPP Ciechanów- mężczyzna, który został potrącony przez pociąg to 63- letni mieszkaniec powiatu ciechanowskiego. Policjanci nadal wyjaśniają wszystkie okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Dziś (12 kwietnia) sprawa trafiła do ciechanowskiej prokuratury.

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A